Albania Fast Hackers
  Lajme nga rajoni
 
Maqedonia “pret” para nga pavarësia PDF Printoni E-mail
Vlerësimi nga përdoruesit: / 1 
Shkruar nga Discret   
Ekspertët e ekonomisë vlerësojnë se me pavarësimin e Kosovës përpara kompanive nga Maqedonia hapet një treg me 2 milionë konsumatorë potencialë,
Lexoni përmbajtjen...
 
Qeveria serbe ka urdhëruar policinë që të mos ndalojë protestuesit të sulmojnë ambasadat per� PDF Printoni E-mail
Vlerësimi nga përdoruesit: / 0 
Shkruar nga Discret   
Zyrtari më i lartë amerikan i zbulimit thotë se qeveria serbe e kishte urdhëruar policinë që të mos ndërhynte për të ndaluar protestuesit që sulmuan ambasadat e vendeve perëndimore në Beograd, përfshirë atë të Shteteve të Bashkuara, pasi ato njohën pavarësinë e Kosovës.
Lexoni përmbajtjen...
 
STRAZBURG, KE DISKUTON SOT STATUSIN E KOSOVES PDF Printoni E-mail
Vlerësimi nga përdoruesit: / 1 
Shkruar nga Norushja   
Ne Strazburg sot fillon sesioni dimeror i Asamblese Parlamentare te Keshillit te Evropes, ku teme kryesor do te jete rezoluta per procesin e zgjidhjes se statusit te Kosoves.
Lexoni përmbajtjen...
 
SOT DITE ZIE NE MAQEDONI, FUNERALI I 11 USHTAREVE PDF Printoni E-mail
Vlerësimi nga përdoruesit: / 0 
Shkruar nga Norushja   
Sot do te zhvillohet ceremonia e varrimit te 11 ushtareve qe humben jeten kur nje helikopter i ushtrise se Maqedonise u rrezua para dy ditesh prane Shkupit.
Lexoni përmbajtjen...
 
Presidenti Topi i shqetësuar për pronat PDF Printoni E-mail
Vlerësimi nga përdoruesit: / 0 
Shkruar nga Norushja   
Presidenti Shqipërisë, Bamir Topi, ka tërhequr vëmendjen e mediave dhe opinionit me disa deklarata lidhur me pronat.
Lexoni përmbajtjen...
 
  Heute waren schon 3 visitors (24 hits) hier!  
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=