Albania Fast Hackers
  Gjith çka Per Cs
 
counter strike 1.6
(cs16FullInstalimi.exe)>Download.     (cs16Patch_v26.exe>Download.                                                                                                                                                                                      

                  OSE Download.                                            OSE Download.        

Cs 1.6   KPS

Counter strike 1.6 si ne foto,bon me Ip dhe me shkru me Y Download.

Ikona per CS

Ketu jon disa nga ikonat qe mund te vesh per cs Download.

cplgui.zip

Cpl-ja per CS Download.

cs16patch_full_V23

Atyre qe nuk ju bon cs-ja te shenojn me Y Download.

CS Bot v1.50.rar

Kjo sherben per  me bo cs me BOTA Download.

Nderro muziken ne Cs

1.Per me ndrru muziken ne cs mas pari shkon e bon copy at muziken qe doni ta lini ne cs.
2.Pastaj shkoni te C:Program FilesValvecstrikemedia d.m.th. aty ku e keni te instalum cs
3.e shef qe asht ni muzik aty ti e fshin edhe e bon paste at muziken qe ki qef me lan ne cs
4.Qat muziken Çka e ke lan at e bon RENAME edhe emrin ja len "gamestartup.mp3"(vetem duhet pa thojza)

Amx per Cs

amx_kick "emrin kon po don me kick"
amx_ban "emrin kon po don me banirat"

amx_banip "emrin kon don eme banirat me IP"
amx_unban "emrin ose IP per me ja hek banin"
amx_slay "emrin" - per me ja bo kill
amx_rocket "emrin" -me nis si raket perpjet :p (me myt)
amx_slap "emrin" - per me ja dridh ( shuplak ) :P
amx_cvar sv_restart 1 - per me res
amx_map "emrin e mapit" - per me ndru mapin
amx_glow "emrin edhe ngjyren kujt po don me ja nrru" 
amx_nick "emrin qysh e ka" "emrin qysh po don me ja bo"
amx_say "mesazhi qa podon me shkru" 
amx_psay white "me fol me tbardha"
amx_tsay white "tbardha anash"
amx_csay white "tbardha ne mes" 
amx_votemap map1 map2 - .psh. amx_votemap de_dust2 de_nuke de_prishtina 
amx_vote "pytja qa po don me vet" "pergjigja 1" "pergjigja 2"
amx_chat "tekstin" ( me kete komand fol veq me admina tjertnuk mund ta shohin )
amx_kickmenu ( menuja per kick )
amx_banmenu ( menuja per ban )
amx_cvarmenu (menuja e CVAR )
amx_reloadadmins ( per tja bere refresh fajllit ku jon adminat nese shtoni ndonje admin  )
amx_pause 1 ( per ta bere pause serverin )
amx_pause 0 ( per ta hekur pausen )
amx_off ( nese doni ta nalni AMX )
amx_on ( per ta leshuar AMX )
amx_rcon ( dergon ne server komandat permes rconit )
amxmodmenu - per paraqitjen e te gjithe menuve qe jan me amx
amx_cvar sv_password "paswwordi i srv" - per ti qitur password serverit
amx_cvar mp_freezetime 8 - per tja ndryshuar freezetime srv
Per ti par full komandat dhe acesat te cilat i keni e shenojm ne consol :
amx_help
dhe to te shihni sa acesa i keni dhe te gjitha komandat te cilat mund ti perdorni 

Sheno /hp per te pare at qe te ka vra

Sheno /me per ti pare kundershtarit se sa hp ja ki jek

Sheno /rank  per te pare radhitjen tuaj ne server

Sheno /top15  per ti pare 15 lojtaret qe kan me se shumti vrasje

Sheno nextmap per te pare mapen e ardhshme

Sheno timeleft per te pare kohen e mbetur

 

Krijo logo per Cs

Si te krijojm screenshots (Hl Tag Convert)

-
Per me shti fotet ne cs edhe kur ta trus T si Spray Logo  ta qet foton
-Ne fillim
 
     Download ket  HL TAG Converter

 
 

Kur te hin e trus Open Image dhe e len cilen do foto . pastaj hin Adjust Image e Trus Auto Size . dhe pastaj e trus Apply changes and convert to 265 colors , dhe e trusni Save Tag, Export to Wad file dhe e ruani te C/ Praogram Files Valve/ cstrike ,hini edhe e runi me emer tempdecal.wad dhe kur te hini ne CS mos e prekni Options hiq me ndrru foton se prishet d.m.th duhet te himi ne server pa prekur sen ndru nikun athere permes konzolles

Logo per Cs

  Keto jane spray logo po doken si objekte  pernime        

KLIKO MBI FOTO PER TI SHARKUAR (DOWNLOADUAR )  

 kur ti downladoni at tempdecal.wad   qone te C:/Program files/valve/cstrike


    

 


Download
 


              

            

                           Download

 

                        

                            Download

                 

                     
                  

                            Download

 

    
     

        
            Download

 


DOWNLOAD


DOWNLOAD


DOWNLOADDOWNLOADDOWNLOADDOWNLOADDOWNLOADDOWNLOADDOWNLOADDOWNLOADDOWNLOADDOWNLOADDOWNLOADDOWNLOAD


      DOWNLOAD
                DOWNLOAD


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cs Sprites

Downloads:
Steam: Steam/SteamApps/Sua Conta/counter-strike/cstrike
NoSteam: Valve/cstrike

 
  Heute waren schon 3 visitors (77 hits) hier!  
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=