Albania Fast Hackers
  Hap Server 100% Working
 
  -Hap Server 100% Working
 
LH - CS 1.6 Dedicated Server (Windows)Djem edhe ky Tutorial osht by LongHorn une viq e kom prezantu nuk e kom vjedh se me vjedh nuk ja kisha tregu emnin autorit po viq e kisha bo by kinkkz


Pershendetje ktu e kom i keni komplet te bon CS Server per Windows eshte i bon sa me mir nga un eshte edhe shum i thjesht per tu instaluar eshte me amx mod x te instaluar hazer me posht do tju trregoj qa permban ky server edhe screenshot

Features:

* Add - Automatic Server Download (HLDS)
* Add - NonSteam 47 & 48 Protocols (2 Protocols)
* Add - STEAM AVATARE (dmth en kush ka steam me Avatar Foto del ne TAB)
* Add - Crack Steam ID Revcrew 9.81
* Add - AMX MOD X ( I instaluar eshte hazer)
* Add - Start HLDS In Console MODE (Per Me Pas Perfomanc me te mir FPS me te madh dhe jo llag)
dhe mbroje hlds qe mos te kashiratet (crashes)
* Add - HL Guard 1.8 (Protect)
* Add - Booster Lite Plugins
* Add - HL Booster (Fix Ping & FPS)
* Add - Video Tutorial Si te Bejm ADMIN dhe Slot
* Add - Video Tutorial Si te Instalojm nje Plugins AMXX
* Add - 2 Video Tutorial Si ti Ndalni disa Komanda ne Windows qe te keni
perfomanc me te mir ne PC ( XP , 7 )
* Add - Video Tutorial Si te Mbrojm Serverin Prej Doss (Anti CS Doss Program)
* Add - Video Tutorial Si te Mbrojm Serverin & Windows Firewall ( 2 Programe Firewall)
* Add - Addons Pack For Public Server By: PumA
* Add - Addons Pack For Clanwar Server By: PumA
* Add - Addons Pack For DeathMatch Server By: PumA
* Add - Addons Pack - Ultimate All In One Admin Menu!
* Add - Anti CS DoS (Program Mbrojt Prej Doss)
* Add - The Best - Server.cfg ( Configuration Public Server)

Ktu i keni Video Tutorial si te boni admin, slot, instaloni plugins, edhe deshta tju trregoj te
Video tutorial Si te instalojm LH-CS Server ka fillimi i videos kom harru te boj pause video e kom lon te hec kshtut qe duhet te shtini video pak me shum se gjysa per te vazhduar pjesa tjeter eshte e ndalne te download i serverit !


iconat :
LH - CS Server Download (Program)

HLDS - Console Mode (Program)

Patch For LH - SERVER (Program)

LH-Server Tools (Folder)

Video Tutorial Si te Instalojm LH-Server (Video)


screen :

LH-Server (Folder)


HLDS Console Mode (Program)


Download
Linku eshte met gjelbert
http://www.mediafire.com/?t6y2kx8kutc8yrd

File Size: 31MB
1 link osht ama nese doni e downloadoni prej medafire nese doni prej sendspace

Download Mirror Link
Linku eshte met gjelbert

http://www.sendspace.com/file/02jqch

Thnx Agonche (Mirror Link Upload)

Instalimi
* - Mbase te keni instaluar LH - CS 1.6 Dedicated Server ne Desktop e gjeni Programin
LH Server Download (Click 2her) pritni deri sa te kryhet Download i Serverit 100%

* - Vazhdoni masnej ne folderin LH-Server Tools e Keni Patch For LH-Server Instaloni at Patch
per ta crack dhe ta beni ne 2 protocols serverin

ne Folderin LH-Server i keni tutorial edhe Programet qe ju vyjn per CS Server

Besoj qe do tju pelqej eshte i bon thjesht per tu instaluar !

Djem ky Tutorial osht FIX edhe shum i mir nga LongHorn une viq e kom qit (e kom prezantu) ! Met mira !Comments on this page:
Comment posted by Ledis, 05/02/2011, 4:15 pm:
O shoku te luten nje ndihme te vogel kur shkoj te fusem ne loje..pasi te bej connect me qet STEAM Validation Rejected

Comment posted by LongNight, 04/01/2011, 9:29 pm:
mundesh mundesh po duhet me pas ip real se une me kto sende mirrna qe moti

Comment posted by h4ck3r, 04/01/2011, 9:24 pm:
skii shance pa wps me qel server harro ktooo , weqq me fTp munesh

Comment posted by: 01/22/2011, 9:23 pm

kosova-zm
Offline

Ktu krejt i ki babush

Comment posted by Ardiann, 01/21/2011, 2:07 pm:
Ku me MAR HLDS Babushh

Comment posted by: 01/20/2011, 2:26 pm

kosova-zm
Offline

po eshte i sigurt po duhet me i pas IP Real per me qel server me hlds kto jan mundesuar nga LongHorn
 
  Heute waren schon 3 visitors (68 hits) hier!  
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=